Logo
Po-Pá 8:00-16:00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
 1. Úvod
 2. Doprava a platby
Doprava a platby

OSOBNÍ ODBĚR

Výdejní místo IRON HORSE Czech Republic (kancelář Euro-print Přerov, 9. května 40, Přerov) -  Na této adrese je sklad a kancelář, nejedná se o prodejnu! Po předchozí potvrzené objednávce lze na této adrese vyzvednout objednávku.

OTEVÍRACÍ DOBA: Pondělí - Pátek 8:00 - 16:00 hod.
(Na této adrese je sklad a kanceláře, nejedná se o prodejnu! Po předchozí potvrzené objednávce lze na této adrese vyzvednout objednávku.)

UPOZORNĚNÍ: Platba pouze předem převodem na účet! Číslo účtu: 1152051004/2700, UniCredit Bank

 

ZÁSILKOVNA

Zásilkovna

  Vyzvedněte si svou zásilku pohodlně na jednom z více než 3500 výdejních míst v ČR.

  Cena za službu je 65 Kč, u objednávek nad 999 Kč je služba ZDARMA!

 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY

obchodni-balik

Česká pošta – Obchodní balík. Využíváme profesionální služby České pošty. Obchodní balík, která zaručuje nejen rychlost, ale také možnost opětovného doručení a především uložení zásilky blízko bydliště zákazníka. Obchodní balík umožňuje expresní doručení (druhý den po odeslání objednávky) přímo na Vámi udanou adresu. Každému balíku je přiděleno identifikační číslo, díky kterému můžete jeho pohyb sledovat přímo na Internetu.

V objednávce je nutno uvést tel. číslo s českou předvolbou.

Pokud Vás doručovatel nezastihne doma, bude Vám zanechána písemná výzva k vyzvednutí zásilky ve lhůtě 7 dnů u stanovené pošty. Uloženou zásilku si musíte osobně vyzvednout nejpozději do 7 dnů nebo telefonicky požádat o její opětovné doručení.

Cena poštovného České pošty je 120 Kč, u objednávky nad 999 Kč je poštovné ZDARMA.

Platba dobírkou - platba při převzetí zboží. (+30Kč).

 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU

Balík na poštu

Česká pošta doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy na Vámi zvolenou pobočku České pošty. V den doručení Vaší zásilky na poštu budete informování pomocí SMS ohledně možnosti vyzvednutí. Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 5 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

Objednávky přijaté o víkendu a svátcích jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den.

Cena poštovného České pošty je 99 Kč, u objednávky nad 999 Kč je poštovné ZDARMA.

Platba dobírkou - platba při převzetí zboží. (+30Kč).

 

ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO BALÍKOVNY

Balík

Balík Do balíkovny je cenově nejdostupnější řešení doručení Vašeho zboží objednaného na e-shopu. Hmotnost balíku může být až 20 kg. Balík si můžete vyzvednout na 222 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit  pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji.

 

Jaké výhody má balík do balíkovny

 • Rychlá obsluha

Pro vyzvednutí Balíku Do balíkovny můžete využít rychlé obsluhy na specializovaných přepážkách pošt s názvem Balíkovna (seznam Balíkoven zde). Stačí zvolit na vyvolávacím systému tlačítko Zrychlený výdej balíků, zadat potvrzení formou kódu pro vyzvednutí zásilky a následně budete v co nejkratší době vyzváni k přepážce.

 • Jednoduché vyzvednutí

Stačí pouze sdělit jméno a kód pro vyzvednutí zásilky. Pro vyzvednutí není třeba předkládat doklad totožnosti, proto  ji může vyzvednout i třetí osoba.

 • Garantovaná platba kartou

Na všech specializovaných přepážkách Balíkovna můžete uhradit dobírku platební kartou, a to i na depech.

 • Uložení zásilky až na 15 dní

Adresát si může jednoduše prodloužit úložní dobu na poště ze standardních 7 na 15 dní, a to prostřednictvím odkazu, který bude k dispozici v avízu o blížícím se konci úložní doby.

Cena poštovného České pošty je 99 Kč, u objednávky nad 999 Kč je poštovné ZDARMA.

Platba dobírkou - platba při převzetí zboží. (+30Kč).

 

Sledování zásilky

Balík máte neustále na očích!
Využijte službu Sledování zásilek (Track & Trace) na internetových stránkách České pošty. Balík neustále monitorujeme od jeho podání až po dodání. Vy máte stejnou možnost!

 

 

ZPŮSOBY PLATBY

ZPŮSOB PLATBY - Veškeré ceny uvedené na našem e-shopu jsou včetně DPH a ceny jsou konečné (nepřipočítáváme žádné balné, pojistné ani manipulační a jiné poplatky). 

 

PLATBA DOBÍRKOU - platba při převzetí zboží. (+30Kč).

 

PLATBA BANKOVNÍM PŘEVODEM - zboží zaplatíte na základě objednávky (vystavené zálohové faktury, která je Vám poslána emailem, jako var. symbol uveťe číslo objednávky). Jakmile bude částka připsána na náš účet č: 1152051004/2700, UniCredit Bank, zboží obratem zašleme na uvedenou adresu. V potvrzovacím e-mailu o odeslání zboží budete mít odkaz ke stažení faktury.

 

Bankovní spojení:  1152051004/2700, UniCredit Bank

Číslo účtu: 1152051004
Kod banky: 2700

Platební kartou - online - po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečené online rozhraní pro platbu kreditní kartou. Jedná se o nejrychlejší způsob platby.

 

 • řadí se mezi online platební metody,
 • rychlé zpracování transakce s potvrzením o přijetí platby,
 • vysoká bezpečnost,
 • snadné použití,
 • 3D Secure.

 

 Podporované platební karty  Potvrzení o platbě  Zadání platby

mc_vrt_opt_pos_73_1x.png

online24/7
me_brand_png 90x6.pngonline24/7
vbm_blugrad006.pngonline24/7
visa_pos_electron_fc_lg_03.pngonline24/7
ms_vrt_opt_pos_73_1x.pngonline24/7